Karolina Budzińska

psycholog, terapeutka

terapia par, terapia indywidualna: osoby dorosłe i młodzież

Gabinet Pomocy Psychologicznej: www.karolinabudzinska.com www.karolinabudzinska.com

Właścicielka i dyrektor placówki edukacyjnej: www.edukacjaipsychologia.pl www.edukacjaipsychologia.pl wykładowczyni Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie i Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach psychologia i filologia polska.

Ukończyła studia podyplomowe na kierunku: Psychologi a Kliniczn a na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Kontynuuje naukę na czteroletnim Całościowym Kursie Psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Jest członkinią Zarządu Gdańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Główne nurty, w których prowadzi terapię to: nurt humanistyczny oraz poznawczo-behawioralny.

Magdalena Słomińska

psycholog, psychoterapeutka

terapia par, indywidualna oraz terapia młodzieży

Gabinet Pomocy Psychologicznej: www.gabinetpomocypsychologicznej.pl www.gabinetpomocypsychologicznej.pl

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie i Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach psychologia i pedagogika. Ukończyła liczne kursy i szkolenia m. in. Psychologię Kliniczną na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i Ekologiczną Terapię Rodziny wg metody prof. Danuty Mostwin. Jest w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Jestczłonkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Prowadzi terapię głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym, czerpiąc wiedzę i metody również z innych szkół terapeutycznych.